Plakaty na Dzień Matki (do wydruku)

Maj 11, 2016
Plakaty na Dzień Matki (do wydruku)

Dzień Matki już za dwa tygodnie. To będzie czas, by docenić swoją mamę i podarować jej mały upominek! Wiele z Was, na pewno uda się do kwiaciarni, piekarni, skupiając się na przeróżnych tortach, babeczkach czy innych słodkościach.  Inni zdecydują się na zakup vouchera do restauracji, kosmetyczki czy spa. Każdy pomysł jest dobry, by umilić ten wyjątkowy dzień bliskiej nam osobie.

Potrzebujecie inspiracji? Skorzystajcie z mojej propozycji. Dzisiaj, przygotowałam dla Was gotowe plakaty do wydruku, wystarcza pobrać na pulpit komputera, zgrać na dysk i wdrukować. Banalnie proste! Czas? Pięć minut, a w tak prosty sposób może sprawić mamie niespodziankę! Oczywiście plakaty są w różnych wersjach kolorystycznych wedle upodobań.

Jeżeli potrzebujecie grafikę w innym kolorze, napiszcie do mnie! Namiary znajdziecie w zakładce kontakt lub na facebooku! Zostawcie wiadomość nawet w komentarzu, na pewno uda nam się przygotować grafikę, która będzie idealnie pasowała do wnętrza pokoju, mieszkania czy salonu Waszej mamy.

Plakaty można wydrukować w dowolnym formacie! Sprawdziłam i wydrukowałam wszystkie! Za wydruk jednego plakatu, w formacie a4, na papierze twardym i w kolorze zapłaciłam 2zł!

Jeżeli  macie w domu drukarkę , która drukuje nie tylko na czarno, koszt dla Was będzie żaden. Niestety u mnie era szkoły minęła, ale z odsieczą przyszła pobliska drukarnia. A skąd ramka? Z Ikei ok. 9 zł, podobne znajdziecie również w pepco.

Link do pobrania plakatów (wszystkie w jednym folderze) Plakaty na Dzień Matki – klik
MAMA 2(1) 5 4
4 Matka to najpiekniejsze słowo-5 Matka to najpiekniejsze słowo-3
Matka to najpiekniejsze słowo 3 2
1 1 2

FullSizeRender FullSizeRender (2) FullSizeRender (3)

Udostępnij

gadkamatka

Cały czas w biegu, pomimo tego znajduję czas na szybkie zakupy i kosmetyczkę. Motorem do działania jest córka, ona tez zainspirowała do pisania. Czasem niecierpliwa, bywa niepewna siebie. Niepoprawna optymistka z bagażem doświadczeń i odrobiną wad, ale silnie rozwiniętą empatią emocjonalną.

 • Wszystkie piękne!

  • gadkamatka

   Dziekuje!

 • Chyba sobie podrukuję 🙂 Jak dla mnie te kolory ! Zwłaszcza złoto

  • gadkamatka

   Tak myslalam, ze złoto Ci się spodoba 😛

 • Alicja Twardowska-Drobionka

  super, choc mnie troche kolą w oczy litery Ę i Ó inne niz pozostała czcionka…

  • Alu! U ciebie jest tak pięknie ze mogłabym wszystko skopiować i wstawić w mieszkaniu! Inspirujesz każdego dnia ❤️