DIY

Walentynkowe kupony dla mężczyzny – do druku (DIY)

Luty 03, 2016
Walentynkowe kupony dla mężczyzny - do druku (DIY)

Kino, romantyczna kolacja, masaż, płatki róż, szampan, czekoladki… Czyli schematy powielane od lat! Wcale nie mówię, że są złe! Każdy uwielbia chwile spędzone we dwoje, a jeszcze bardziej tak przyjemnie. Ale tym razem może warto ofiarować drugiej połówce coś niebanalnego?

 Już 14 lutego, w niedzielę będziemy obchodzić Walentynki, wiem, że sporo Was główkuje od kilku dni co ofiarować JEMU! Prezent dla Niego w postaci „Walentynkowych Kuponów” uważam za strzał w dziesiątkę. Pół żartem, pół, serio, romantycznie, sprośnie  śmiesznie, procentowo – wrzućmy w tym dniu na luz i cieszmy się świętem zakochanych, bez stresu czy aby na pewno kupiony perfum hit lutego będzie się podobał, czy ulubione ciasto ukochanego urośnie w piekarniku, a może wyciągniemy tylko zakalec… Niech ten dzień będzie taki jak sobie wymarzyłyście.

Kupony w dwóch formatach do pobrania pdf oraz png tutaj (klik) . Wystarczy wydrukować, przedziurkować i związać tasiemką lub sznurkiem. A niech w tym dniu mają swój „męski dzień dziecka”.
 

 

 
Udostępnij

gadkamatka

Cały czas w biegu, pomimo tego znajduję czas na szybkie zakupy i kosmetyczkę. Motorem do działania jest córka, ona tez zainspirowała do pisania. Czasem niecierpliwa, bywa niepewna siebie. Niepoprawna optymistka z bagażem doświadczeń i odrobiną wad, ale silnie rozwiniętą empatią emocjonalną.