Cukierek albo psikus! Halloween party dla dzieci. Gotowe zaproszenia

Październik 11, 2016
Cukierek albo psikus! Halloween party dla dzieci. Gotowe zaproszenia

Cukierek albo psikus! Zanim wybierzecie odpowiedź zachęcam Was do zorganizowania imprezy halloweenowej dla dzieci. Zostało jeszcze kilka tygodni, więc na pewno uda się Wam przygotować wszystko na tip top!

Dlaczego warto zorganizować imprezę tematyczną dla dzieci?

  • Po pierwsze, bo jest ku temu okazja!
  • Po drugie, imprezy tematyczne dostarczają dzieciom niesamowite wrażenia i emocje! 
  • Po trzecie, dzieci uwielbiają imprezy przebieranki, wspólne zabawy, gry i konkursy! 
  • Po czwarte, takie imprezy  na długo zapadają im w pamięci. To jest ich czas, dzień, i chwila. 
  • Po piątek, bo uśmiech na twarzy dziecka wart jest naszego wysiłku! 
  • Nie przekonałam? To dodam, że takie imprezy gwarantują, że Wasze dziecko uśnie w mig po przekroczeniu progu drzwi z mieszkania!

Od czego zacząć?

Pierwszym krokiem zorganizowania imprezy tematycznej „Halloween Party” jest oczywiście wręczenie zaproszeń. I tutaj mam dla Was wybawienie! Żebyście nie musiały marnować czasu na poszukiwania zaproszeń w papierniczym, przygotowałam je dla Was zupełnie za darmo. Wystarczy tylko wydrukować, wpisać dzień, godzinę i rozdać w przedszkolu czy żłobku.

Przygotowałam kilka wersji kolorystycznych. Starałam się jednak utrzymać kolorystykę i motyw, który króluję na halloween od wieków.

Jak drukować?

Pliki są zapisane w formacie pdf, więc bez obaw nic podczas drukowania się nie sformatuje. W zależności od tego, jaki rozmiar zaproszeń chcecie uzyskać możecie drukować je w dowolnym formacie. Najlepiej drukować dwustronnie – przód zaproszeń jest z informacją o dniu i godzinie imprezy halloweenowej, tył zaś napisem „halloween” na czarnym tle.

POBIERZ: Zaproszenia „Halloween Party”

12 12 12
12 1 2 1 2

A żeby tego wszystkiego było mało, przygotowałam również ozdoby na etykiety do kącików z przekąskami. Wydrukowane w większym formacie mogą być także wykorzystane do pamiątkowego zdjęcia!

Przygotowanie etykiet do kącika przekąsek i fotobudki

Pliki należy pobrać na dysk komputera lub pamięć przenośną np. pendrive, drukujemy (chyba, że nie macie w domu drukarki kolorowej zanosimy do drukarni). Następnie wycinamy obrazki. Kolejnym krokiem jest przyklejanie obrazków do wykałaczek i patyczków (do tego przyda się taśma klejąca lub klej).

POBIERZ: Etykiety „Halloween Party”

4 2 3
5 1 6

My wybieramy PSIKUS!

Udostępnij

gadkamatka

Cały czas w biegu, pomimo tego znajduję czas na szybkie zakupy i kosmetyczkę. Motorem do działania jest córka, ona tez zainspirowała do pisania. Czasem niecierpliwa, bywa niepewna siebie. Niepoprawna optymistka z bagażem doświadczeń i odrobiną wad, ale silnie rozwiniętą empatią emocjonalną.