Piracka wyprawa na wyspę skarbów – impreza urodzinowa dla chłopców (zaproszenia do pobrania)

Styczeń 15, 2016
Piracka wyprawa na wyspę skarbów - impreza urodzinowa dla chłopców (zaproszenia do pobrania)

Nie mam syna, ale myślę, że wyprawa na wyspę skarbów to świetny motyw przewodni imprezy urodzinowej. Jeżeli zgadzacie się ze mną , to o tutaj (klik) możecie pobrać wszystkie możliwe kombinacje i wzory! 

Natomiast, jeżeli macie chrapkę zgarnąć gotowy, wybrany zestaw urodzinowy – motyw Panda lub Pirat, ogłaszam konkurs!

KONKURS

Zasady są banalnie proste. Wystarczy, że w komentarzu pod postem napiszecie dla kogo będzie impreza urodzinowa. Konkurs trwa do 29.01.2016!

Zaproszenia
 Dyplomy
 
 

 Ozdoby do wykałaczek

Życzenia
 


Udostępnij

gadkamatka

Cały czas w biegu, pomimo tego znajduję czas na szybkie zakupy i kosmetyczkę. Motorem do działania jest córka, ona tez zainspirowała do pisania. Czasem niecierpliwa, bywa niepewna siebie. Niepoprawna optymistka z bagażem doświadczeń i odrobiną wad, ale silnie rozwiniętą empatią emocjonalną.

  • Dla Daniela 🙂

  • Anonymous

    Marcinek 🙂 marta.ge@wp.pl

  • Moja córka już wkrótce obchodzi 1. urodziny. Szykujemy dużą imprezę. Zastanawiałam się nad motywem przewodnim ale stanęło na samych balonach. Zestaw piracki byłby super pomysłem i dużym ułatwieniem dla mnie. Wszakże piratami bywały również kobiety : D

    • Kochana! W poprzednim emailu jest motyw z panda! Bierzcie udział w konkursie, a moze to Wy wygracie cały zestaw urodzinowy!!!!