Siła jest kobietą! Autorski warsztat i społeczność instagrama!

Czerwiec 25, 2018
Siła jest kobietą! Autorski warsztat i społeczność instagrama!

Masz też tak?

Wstajesz rano i zastanawiasz się, co byś jeszcze mogła zrobić oprócz tego, co wykonujesz schematycznie każdego dnia? Praca, dom, dzieciaki … Coś zrobić dla siebie i innych, żeby każdy dzień nie zdawał się być taki sam?

I w końcu co zrobić, żeby ktoś powiedział „słuchaj, to była naprawdę dobra robota”. Masz tak? Bo ja mam. Lubię jak coś w życiu się dzieje, dobrego i pozytywnego! Coś co napędza mnie, daję siłę i motywuję. Wiesz co mi przyświeca cel?

Myśl, że jeśli nie zbuduje swojego marzenia, ktoś inny zatrudni mnie bym pomogła mu zbudować jego własne. I tego się trzymam, o moich marzeniach nie mówię innym, ja je po prostu wcielam w życie.

Tak właśnie było w tym przypadku.

Instagram, kilka tysięcy obserwujących, podrasowane zdjęcia, piękne obrazki, miłość szczęście i Bóg wie co jeszcze. Wiecie o czym mówię, prawda?

Wiecie bo sami się w to bawicie – jedni na poważnie, drudzy trochę dla rozrywki.

Po co ja tworzę swój profil na Instagramie? Bo lubię poznawać nowych ludzi, lubię inspirować i lubię czerpać inspiracje od nich. Lubię podglądać Waszą codzienność, zdjęcia, uśmiechy i cudowne dzieci. To jakimi wspaniałymi kobietami jesteście, matkami i żonami! Lubię Was doceniać, komplementować i wspierać jak tylko do mnie napiszecie.

Stąd się właśnie to wzięło. Dużo tu kobiet energicznych, twardo stąpających po ziemi, idących do przodu, ale także tych, którym dzień przyświeca brak pewności siebie, bo mąż nie docenia, bo teściowa zawsze ma jakiś powód, żeby uprzykrzyć Ci dzień, zrównać z błotem i dosłownie powiedzieć Ci w twarz jaka jesteś beznadziejna.

To właśnie dla Was, dla tych pierwszych i drugich, dla Was moje panie chciałam zrobić coś od siebie.

SIŁA JEST KOBIETĄ! To wiemy nie od dzisiaj. Pomyślałam, że pod takim hasłem zrobię coś dla Pań, coś by poczuły się ważne, by wyszły z domu, w tym dniu poczuły się wyjątkowo!

I stało się – mówię będzie warsztat – będzie motywacja z pyszną kawką, ciastem, które w tym dniu może iść w boczki, będą niespodzianki, sesja zdjęciowa i długie rozmowy. Będzie motywacja, otucha i wszystko, tego czego na co dzień brakuje.

Warsztat pod hasłem „Siła Jest Kobietą” to mój autorski pomysł. Ale gdyby nie uczestniczki, nie byłoby sensu, żeby cokolwiek organizować.

Pracy było nie mało. Tysiące emalii. Pomiędzy codzienną pracą, a zajmowanie się dzieckiem i domem, czytałam to, co chciałyście mi przekazać. Setki historii, a miejsc? Liczba ograniczona.

Warto było. Na spotkanie przybyło 17 cudownych kobiet, które wzięły udział w warsztatach z motywacji, warsztatach fotograficznych, warsztatach makijażu i sesji zdjęciowej. O to czy było warto najlepiej zapytać już uczestniczki.

Jeśli chcecie znać moje zdanie, było warto. Więcej pisać nie będę, poniżej wideo i fotorelacja. A od siebie mogę dodać jeszcze, że to nie koniec.

 

   

Dziękuje wszystkim za udział, wsparcie i pomoc!

Do następnego!

Udostępnij

gadkamatka

Cały czas w biegu, pomimo tego znajduję czas na szybkie zakupy i kosmetyczkę. Motorem do działania jest córka, ona tez zainspirowała do pisania. Czasem niecierpliwa, bywa niepewna siebie. Niepoprawna optymistka z bagażem doświadczeń i odrobiną wad, ale silnie rozwiniętą empatią emocjonalną.